Публікації

 1. Целуйко Г.М. Захист даних. Шкідливі програми, їх типи, принципи дії і боротьба з ними: розробка уроку. Інтеграція медіаосвіти в освітній процес: збірник матеріалів дослідно-експериментальної роботи регіонального рівня; за загальною редакцією О.О. Подліняєвої - Суми: НВВ КЗ СОІППОЮ, 2020

Анотація: Розробка уроку “Захист даних. Шкідливі програми, їх типи, принципи дії і боротьба з ними” для 9 класу вміщує опорний конспект з посиланням на медіаконтент для роботи на різних етапах уроку: відео, тестування, ментальна карта, ребус, інтерактивні вправи.

2. Целуйко Г.М. Онлайн-екскурсія «Історія розвитку обчислювальної техніки» (для учнів загальної середньої школи 8-9 класи): урок з інформатики.

URL: https://vseosvita.ua/library/onlajn-ekskursia-istoria-rozvitku-obcisluvalnoi-tehniki-457172.html

Анотація. Ментальна карта дає можливість розмістити весь матеріал в одному віртуальному просторі та легко його використовувати. Дана онлайн-екскурсія формує в учнів основні історичні аспекти розвитку обчислювальної техніки; можливість сучасно оцінити значимість всіх етапів; виховує інтерес до вивчення предмету інформатика та міжпредметні зв’язки.


Немає коментарів:

Дописати коментар