Показласна робота з інформатики

Завдання для 2-6 класу

Завдання для 8 класу

Вправа №2 


Програмуємо разом зі "Studio code"
Перейти


Останнім часом значно почастішали випадки нанесення тяжких фізичних ушкоджень та смертності серед дітей передпідліткового» та підліткового віку.
Батьки, вчителі та інші дорослі активно шукають відповіді на питання, як запобігти саморуйнівній поведінці дітей та як зрозуміти, що діти перебувають під впливом небезпечного контенту онлайн.
26.04.2021 Було проведено урок для учнів 8 класу #НВК9_Шостка - “#Не_ведись - прояви свою стійкість в Інтернеті” для забезпечення стійкості дітей до шкідливого контенту за підтримки Уповноваженого Президента України з прав дитини, освітнім проєктом #stop_sexтинг.
Учні виконували вправи, створювали хмару слів, працювали з онлайн дошкою для отримання зворотного зв'язку.
#stop_sexтинг (за допомогою Stop_sexтинг)
#НВК9_Шостка 9 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.
До цього дня учні 4-го класу були учасниками та учасницями Веб-квесту "Безпечний Інтернет". Учні виконували цікаві завдання за допомогою яких дізнавались про те, як зробити Інтернет безпечнішим і кращим для себе. Учні 10 класу приєднались до Safer Internet Day Challenge 2021 з нагоди Міжнародного дня безпечного інтернету, протестували безпечність своєї поведінки в цифровому світі – пройшли короткий тест; перевірили свої знання основних термінів з Кібербезпеки – показали кращий час у навчальній грі, між однокласниками. Чекаємо тепер на сертифікати від Академії Cisco.Учні 2-11 класів в рамках проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності є учасниками Всеукраїнського конкурсу «Безпечний Інтернет 2.0». Вітаємо переможців!23.12.2020

Веб-квест "Цікава інформатика"

Завдання веб-квесту


Таблиця результатів учасників веб-квесту

Тиждень інформатики 2019
Веб-квест "Безпечний Інтернет" 

Турнір "Юний інформатик", 5 класНемає коментарів:

Дописати коментар